fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Sport
Autor Wiadomość
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-20, 00:25   

Wampirzycaaaa napisał/a:
Astro ja tez ^^ Jedyny sport który uprawiam to opierdzialing xD


To, to ja też uwielbiam. :D A najbardziej przy kompie, albo z książką. Najlepiej ten sport się uprawia latem kiedy można sobie trochę pospać. <3 :D Albo chociaż poleżeć plackiem na plaży.
 
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Wysłany: 2012-04-16, 20:22   

 
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2012-04-16, 20:22   

Jeśli chodzi o sport, to najbardziej kocham narty! <3 Jeżdzę od... <liczy na palcach> ok. 10 lat i po prostu to ubóstwiam. Jeżdżę chyba raczej dość dobrze, potrafię krawędziować i mam już kilka czarnych tras zaliczonych, niektóre z nich po prostu uwielbiam. ;D Za to rekreacyjnie jeżdżę sobie czerwonymi. ;p W przyszłym roku zamierzam spróbować jazdy na snowboardzie, kolega ma mnie nauczyć. :] Mrahahaha, a od ok 13 lat "trenuję" saneczkarstwo i jazdę na dupolocie (to chyba gwarowy zwrot, to jak ktoś nie wie, to chodzi o magiczny sprzęt zwany "jabłuszkiem"). xD
Poza zimowymi sportami, to ofc. są też inne, które lubię... Eee, a tych sportów są... 4. xD
Czyli: koszykówka, badminton, pływanie i gimnastyka. Hmmm, w zasadzie wszystkie je trenuje od 1 klasy podstawówki. ;p Koszykówkę amatorsko, gram tylko na wfie w szkole. Badminton to przez całe lato codziennie po kilka razy; pływanie również, w lato mamy za darmo basen, więc chodzimy trochę na basen sportowy popływać, w podstawówce jeździłam na zawody. Ahhh, no i gimnastyka... Właściwie kiedyś kochałam i... umiałam zrobić naprawdę wiele, m.in. salto, szpat damski oraz męski, gwiazdę, przewroty... Teraz coś mi tam jeszcze zostało, ale szpagatów już nie zrobię, salta też nie, gwiazdę i przewroty jedynie + stanie na rękach. ;]
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-18, 21:36   

Ktoś przeżywa tak euro jak ja?xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-19, 09:44   

Mnie to proszę tutaj nie wkurzać. Bo ze względu na choroby kręgosłupa (lewowypukła skolioza, rotacja kręgów i dyskopatia), które wystapiły za wcześnie! u tak młodej osoy jak ja, mam zakaz uprawiania sportu!!! Czy tylko ja tutaj doświadczyłam czegoś takiego że ma się pasję i nie można nic robić? Tutaj chodzi mi o piłkę nożną. A inni jeszcze śmieją się, że dobrze mi tak, bo nie będę mogła grać a grać ze mną to tylko na własną odpowiedzialność. Bo ja jestem niska i drobna, więc kto może niech ucieka. hahaha!. A najlepsze jest to, że gdy może! się już wyleczę to będę całkowicie bez formy. No alejak mam być tak nic nie mogę robić? Nawet biegać. Nawet tańczyć. Że tak powiem nie ładnie i góry przepraszam!: chce mnie jasny szlag trafić!
Dziękuję, skończyłam.
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-06-19, 13:43   

eee... bzdura. Ja też mam : jedną krótszą nogę przez do mam krzywe biodro, krzywe łopatki i kręgosłup. Można więc ująć ,że cała jestem krzywa. Więc Demoniczna jest to bzdura ,że nie można ćwiczyć czy biegać i uprawiać sportu. Jest to wręcz wskazane by jak najczęściej uprawiać sport, rozciągać się czy nawet chodzić na basen, a to po to by poprawić cały kręgosłup i tak dalej.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-19, 13:58   

Na basen tak i gimnastyka rehabilitacyjna. Ale lekarka zabroniła mi praktycznie wszystkiego. A biegać chciałam dla zachowania kondycji co się okazało, że nie mogę bo jak mam dyskopatię (jak nie wiesz co to, to jest to nagły i ostry ból pleców, i zdaża się co chwilę) a przy tym jest zabronione bieganie. Wtedy jeszcze bradziej boli.
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-06-19, 14:07   

Gdybyś nad tym ćwiczyła mogłoby być to mniejsze zagrożenie, akurat nie bieganiem ,ale zawsze jakieś ćwiczenia są. Ja też uwielbiałam biegać i żałuje po dziś dzień, że już na zawody nie jeżdżę, bo moje biodro się... hmmm, jak to ująć... jakby przestawia xD i wtedy też mnie łapie ból... też przestawiają mi się kręgi, jak mi się mocniej przestawi nie mogę ruszać szyją przez następne 2-3 dni, jednak głupimi ruchami szyi jakimś rozciąganiem i tak dalej zmm\niejszam ryzyko ,że powtórzy się to wcześniej niż później.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama