fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
5. Osaczona
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-01-27, 16:34   5. Osaczona




Dobre wiadomości: przyjaciele Zoey wrócili , Stevie Rae i czerwoni adepci nie są już sekretem Neferet. Złe wiadomości: pradawne zło o twarzy anioła zostało uwolnione- zło i rozmaite inne paskudztwa (których twarze nie są tak anielskie). Babcia Redbird jest w tarapatach. Heath jest w tarapatach. Dom nocy jest w tarapatach. Ok, spojrzyjmy prawdzie w oczy- cały świat
Zoey jest w tarapatach. Ale kiedy problemy pochodzą od istoty, która wygląda jak uosobienie piękna, czy świat w to uwierzy? Zwłaszcza kiedy tylko nastolatka i grupa odmieńców są jedynymi, którzy naprawdę rozumieją niebezpieczeństwo jakie ze sobą niesie. Czy Zoey jest wystarczająco silna i mądra by odkryć prawdę?
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-02-06, 10:04   

_________________

 
 
Melody 

Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-02-06, 10:04   

Po przeczytaniu w Internecie oficjalnego pierwszego rozdziału cały czas myślę o tej książce!!! No, ale trzeba poczekać jeszcze miesiąc :( A Wy też nie możecie się doczekać? Czytaliście początek?
_________________
"Czytanie książek to najlepsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".
 
 
Madison 

Wiek: 29
Dołączyła: 03 Lut 2011
Posty: 37
Wysłany: 2011-02-26, 11:25   

Oj, no nie mogę się doczekać na Osaczoną. Byle do 8 marca! Jestem ciekawa, jakie będą dalsze losy Zoey i jej przyjaciół. Najgorsze będzie czekanie na kolejną książkę, pewnie na jesień będzie, bo czytałam gdzieś, że w tym roku będą wydane dwie książki z Domu Nocy- Osaczona i kolejna.
Poprosiłam tatę, by na Dzień Kobiet kupił mi wyżej wymienioną książkę, na którą tak niecierpliwie czekam.
_________________
Libre soy, libre soy
No puedo ocultarlo más
Libre soy, libre soy
Libertad sin vuelta atras
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Ranmaru 
Początkujący f-maniak
Aniolek ^ ^

Dołączyła: 09 Kwi 2011
Posty: 112
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-05-30, 11:37   

Mi seria ogólnie się podoba.
Jedyne co mnie naprawdę wkurza to to, że Zoey nie może się zdecydować na jednego chłopaka tylko chodzi z kilkoma naraz. I jeszcze ten Kalona, jest po prostu zabójczo głupi wg mnie. Taka bezsensowna postać, jak Heath mimo, że Kalona wprowadził fajny zamęt do całej akcji.
Ale i tak przeczytam do końca całą serię :D!!
_________________
In meinem Herz ist Chaos!

....Nur der blasse Vollmond,
ist Sonnenlicht für mich....


Die Leute finden das… diabolisch
Ostatnio zmieniony przez Chanteila 2011-05-30, 17:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-06-01, 14:12   

O nie... wchodzę na forum ,,Dom nocy'' zjeżdżają tam Heatha, wchodzę tu i jest to samo :cry: To mnie unieszczęśliwia, bo ,,Osaczona'' to moja ulubiona część ze względu na to, iż jest tak dużo mojej ulubionej postaci, czyli właśnie Heatha ... A tak poza tym, to najlepsza część, bo najwięcej się dzieje, akcja toczy się naprawdę szybko i ( troszkę głupio przyznać ) Zoey wreszcie dostaje za swoje.
 
 
Kamisss :* 

Dołączyła: 03 Cze 2011
Posty: 1
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-06-03, 13:02   

Ta seria jest świeta . !

Bardzo mi się podoba i nie moge się doczekać kiedy pojade do sklepu i sobię kupię następną część . ! ;-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama