fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
1. Naznaczona
Autor Wiadomość
Mkamdia 
Początkujący f-maniak
Mika ^.^


Wiek: 29
Dołączyła: 03 Wrz 2011
Posty: 71
Skąd: Mkamdiolandia xD
Wysłany: 2011-09-03, 21:25   

Genialnie napisana seria. Powiem szczerze, że na początku strasznie podobał mi się Erik, byłam nim zafascynowana jak nikim innym, ale teraz...szkoda słów. Przeraża mnie nawet fakt, że jest w dalszych częściach. Aż się boję wiedzieć co będzie robił z Zoey. Już chyba lepszy jest Kalona, przynajmniej wiadomo jakie ma intencje, a co do Erika...aż strach pomyśleć o samym jego pojawianiu się. Za to strasznie mi się spodobał Stark ^.^
_________________

W księżycowy wniknąć chłód,
wejść w to srebro na wskroś złote.
W niezawiły śmierci cud
i w zawiłą bez tęsknotę ^.^
 
 
 
REKLAMA 
HellGirl

Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 74
Wysłany: 2011-10-01, 09:59   

 
 
 
Reiciak 
Początkujący f-maniak
HellGirl


Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 74
Skąd: Tokio
Wysłany: 2011-10-01, 09:59   

Pierwsza cześć bardzo mi side podobała. Taka mroczna i w ogóle. Druga też nie była taka zla, ale Wybrana strasznie mnie wkurzyła.. Zoey zrobiła się taka zdzirowata i wkurzająca.. uhh
Doczytałam tylko do 5 cześci i dalej już nie małam nerwów na Hetha i Zo..

Tak wiec dużo nie mogę powiedzie[color-darkblue]ć[/color] o tej serii, ale chyba żałuję, że ja zaczełam -.-
_________________
WILD AND RUNING FOR ONE REASON
THEY CAN'T STOP US FROM OUR FREEDOM
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-10-01, 22:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-10-01, 10:17   

Boskie ... No po prostu brak słów na to. Tak się ciesze ze jest osiem części ;D Są dwie serie które przeczytałam z takim zapałem jak Naznaczoną . AW i Wampiry z Morganville. Najbardziej wkurzające były bliźniaczki ... Ten człowieczek ... Heath ...
Najzajebiściejsza postać? Kalona ... ja mam jakiegoś pecha do tych Upadłych ... obojętnie jaki a ja się i tak zakochuje. Dziwne nie ?? xD Stark ... to po prostu stary kochany Stark ;D
Dobra ... mam pytanie związane z serią ...
Czy czasami nie ma być dziewiątej części ... Przebudzona czy jakoś tak ??
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-10-01, 10:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Reiciak 
Początkujący f-maniak
HellGirl


Dołączyła: 29 Wrz 2011
Posty: 74
Skąd: Tokio
Wysłany: 2011-10-01, 10:22   

Ja slyszalam, ze ma byc az 10 czesci, ale moze to tylko plotki...

A Kalona to chyba najlepsza postac w calutkiej serii ;P
_________________
WILD AND RUNING FOR ONE REASON
THEY CAN'T STOP US FROM OUR FREEDOM
 
 
 
Wega 

Wiek: 25
Dołączyła: 10 Lis 2011
Posty: 40
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-11-10, 20:54   

Co prawda przeczytałam dopiero pierwszą częśc tej książki, ale i tak jest super. Jest bardzo fajna.
_________________
"Piękno rzeczy śmiertelnych mija, lecz nie piękno sztuki."- Leonardo da Vinci
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-02-14, 10:20   

Skończyłam! W końcu targnęłam się na cały zestaw "Domu nocy" ale tylko do "Osaczonej". No więc skończyłam i naprawdę mi się podobała. Może trochę akcja się ciągnęła ale ogólnie była fajna. No i oczywiście cudowny Erik. Zaczęłam już "Zdradzoną" i rozpoczyna się ciekawie. ;)
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-05-29, 17:56   

Ja również skończyłam czytać tę książkę i muszę przyznać iż mi się podobała. Szczerze mówiąc nie miałam dużo czasu by zabierać się za książki także miałam ją tylko parę razy w ręku, więc można powiedzieć, że szybko ją przeczytałam. Nie wiem kiedy zabiorę się za kolejne części, ale jakbym miała je kupować to w packu , bo bardziej się opłaca. Sprawdzę także możliwości na Allegro :). Z tego co wiem yo teraz wyszła część 9? Mogę się mylić. Kiedyś jak widziałam ile ma być tego części (bo gdzieś kiedyś usłyszałam ,że ma być ich 12) to się przeraziłam i stwierdziłam, że się za nią nie zabiorę bo będzie to koszt i pewnie już nuda, bo ile w końcu można o tej samej bohaterce, ale nie wiem czemu jak przeczytałam tę 1 część to zmieniłam zdanie xD. Mam nadzieje,że się nie zmieni xD.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2012-05-29, 18:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-05-29, 18:39   

Właściwie wyszło osiem części, ale już 27 czerwca wychodzi dziewiąta, więc bez większej różnicy.
Hm.. ja uważam, że jeżeli ktoś się nie zniechęci do tej serii po czwartej części, to spodobają mu się również następne. Wiele osób piszę, że szósta i siódma część są do tej pory najlepsze.
 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-08-06, 01:53   

Początkująca wampirzyca, Zoey Redbird, trafia do szkoły Domu Nocy. To tu będzie musiała przejść nieodzowną Przemianę, by zdobyć kwalifikacje dorosłego wampira.
Pomimo początkowych trudności, przyzwyczaja się do nadprzyrodzonych zdolności, jakimi obdarzyła ją Nyx, Bogini Wampirów, i coraz lepiej wchodzi w rolę nowej przywódczyni Cór Ciemności. I co najważniejsze - zaczyna czuć się w Domu Nocy, jak w swym własnym. Ma swego chłopaka, a nawet... dwóch. Ale oto zdarza się coś niewyobrażalnego. Pewnego dnia w zewnętrznym świecie ludzi ginie kilkoro nastolatków, a wszystkie ślady prowadzą do Domu Nocy. Zoey zaczyna zdawać sobie sprawę, że nadprzyrodzone siły, które wyróżniają ją spośród innych, mogą też obrócić się przeciwko jej najbliższym. Dziewczyna zwraca się o pomoc do swych nowych przyjaciół, a wtedy śmierć zakrada się również do Domu Nocy. Zoey musi pogodzić się ze zdradą, która łamie jej serce i podkopuje fundamenty jej nowo zbudowanego świata.

Początkowo zastanawiałam się czy sięgnąć po tą książkę. Obawiałam się, że będzie równie nudna i beznadziejna jak zmierzch. No i miło się zaskoczyłam. Powieść jest ciekawa i szybko się ją czyta. Opowiada o jakże popularnych ostatnio wampirach,tylko nie jest naśladownictwem "Zmierzchu" lecz zupełnie inną historią,którą warto poznać.Ukazuje świat, w którym żyją wampiry oraz zwykli ludzie a także pobudza wyobraźnię.Warto ją przeczytać, by przejść do następnej części, jaką jest "Zdradzona". Polecam serdecznie lubiącym czytać.
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama