fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Film
Autor Wiadomość
Ranmaru 
Początkujący f-maniak
Aniolek ^ ^

Dołączyła: 09 Kwi 2011
Posty: 112
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-08-01, 19:50   

Hmm....
No to muszę cie zasmucić, bo na innym forum przeczytałam, ze Clare już zatwierdziła tę wiadomość na Twitterze: Jamie zagra Jace'a.

Wiem, załamałam się jak to przeczytałam.
Przez niego aż mi się nie chce oglądać tego filmu -.-
_________________
In meinem Herz ist Chaos!

....Nur der blasse Vollmond,
ist Sonnenlicht für mich....


Die Leute finden das… diabolisch
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Wysłany: 2011-08-02, 14:13   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Clary_90 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-02, 14:13   

A kiedy będzie premiera filmu??
_________________
- Miłość jest do dupy...
- Wytatuuje to sobie na twarzy.
- Chociaż odstraszy chłopaków..
- Wątpię
(Annie i Naomi)
90210 <3
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-17, 22:38   

Powiem wam tak : Dla mnie nie pasuje ani Jamie, ani Alex chociaż lubię i jednego i drugiego. Co z tego, że Alex jest przystojny jak cholera, skoro nie tak wyobrażałam sobie Jace'a ? A co do Jamiego... lubię go, ale nie tak widziała mi się ta postać. Po pierwsze obaj są za starzy, po drugie postać na okładce ma takie delikatne rysy i wygląda na 15 lat, a oni nawet z charakteryzacją będą wyglądać, jakby mieli po 23 ...;(
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-08-17, 22:47   

Kiniu, to zobacz sobie oryginalną okładkę i... czy ta szczęka wygląda jak u 15 latka? xD
Ale przyznam ci rację, że dla mnie Alex też nei jest taki jak wyobrażałam sobie Jace'a, ale z istniejących ludzi on najlepiej mi pasuje xd
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-08-17, 23:28   

Cóż zobaczyłam sobie oryginalną okładkę i może masz rację ;) Aczkolwiek dalej nie widzę Alexa w tej roli...szczerze mówiąc jakoś nie widzę nikogo w tej roli.... Nie mam pojęcia kto mógłby być Jace'm. ;)
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-12-20, 05:15   

Może to cie przekona? "Fan-fic" bo "fan-fic" ale zawsze coś :D

http://www.youtube.com/watch?v=MZ5YOOk5kXU
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-12-20, 05:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-02-13, 09:54   

Jak informuje na swojej stronie Collider.com, ekipę zajmującą się przeniesieniem na ekrany „Miasta Kości”, pierwszą powieść z serii Dary Anioła od Cassandry Clare – opuściła wytwórnia Screen Gems.

Mimo, że główne role zostały już obsadzone – Jamie Campbell Bower zagra Jace, a Lily Collins wcieli się w Clary – projekt opuścił również reżyser Scott Stewart.

Wszystko wskazuje na to, że mimo wielu spekulacji, zdjęcia na planie (już) na pewno nie rozpoczną się wiosną 2012, a Constantin Film, który nadal dzierży prawa do ekranizacji, musi radzić sobie sam.

AKTUALIZACJA:

Cassandra na swoim koncie na tumblr.com dementuje plotki zamieszczone przez m.in Collider.com i inne portale filmowe:

„Screen Gems nie opóściło projektu; oni nie byli z nim związani (…).Ale, tak Screen Gems i Scott Stewart nie są związani z filmem Miasto Kości.„

Cass pisze także, że zdjęcia mają rozpocząć się w sierpniu, wyjaśnia dość zawiłą sytuację z Screen Gems i Scottem Stewart, którzy we wrześniu współpracowali z Sony, a jak wiadomo od września „minęło sporo czasu” i od tego czasu nastąpiło dużo zmian.


„So, THR’s is a slightly bizarre (and weeeirdly outdated) version of events. Screen Gems didn’t drop the project; they weren’t involved with it — it was given over by Sony to a different division to develop back in… August of 2011, which is also when Sony took Scott Stewart off the project. But yes, Screen Gems and Scott Stewart aren’t involved with the movie of City of Bones. The rights are owned by Constantin, they always have been. Constantin makes movies: they just made The Three Musketeers with Logan Lerman. Screen Gems would have been the distributor and co-producer but it was never their project; it’s Constantin’s. Screen Gems hasn’t actually been involved with the project since — well, let’s just say it’s been a while. (Some people have asked me if this is the news Marlene King was talking about on Twitter last week but it wouldn’t be; she was brought on after Screen Gems wasn’t involved any more so that the new production company would have a screenplay that was more “theirs”. She’s never worked with SG so it wouldn’t be news to her.( She’s probably all like, whoa, explodey-what? right now.:)

Why didn’t I tell you guys? This isn’t really even the sort of thing that people tell me. Constantin owns the movie rights: who distributes it and co-finances and all that isn’t actually anything to do with me in any real meaningful sense. Projects get moved from studio to studio all the time — Twilight started at Paramount and went to Summit, etc. Screen Gems isn’t even the only production company CoB has been involved with, or the most recent. And half the time I don’t know about it, so 1) I can only give out news that’s been confirmed and okayed for me to give out — if I wasn’t trusted to keep my mouth shut about ongoing negotiations they would just stop telling me things period and 2) the other half the time I don’t even know this stuff or it’s so in flux there would be no point saying anything about it if I did.”


~źródło Paranormalbooks.pl
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-02, 01:34   

Sony powraca do "Miasta kości"

Po sukcesie "Igrzysk śmierci" wszystkie wytwórnie szukają powieściowej serii, która mogłaby powtórzyć finansowe wyniki filmu. Dla Sony Pictures oznacza to powrót do produkcji "City of Bones".

Film będzie adaptacją pierwszego tomu cyklu Cassandry Clare wydanego w Polsce pod tytułem "Miasto kości". Sony było już kiedyś związane z produkcją. Potem główny wykonawca projektu Screen Gems wybrało współpracę z Constantin Film. Teraz jednak współpraca się rozszerza i do Constantin Film dołącza Sony.

źródło - filmweb.pl


P.S. Wybaczcie za komentarz pod komentarzem.
_________________

 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-05-27, 16:22   

Clary_90 napisał/a:
A kiedy będzie premiera filmu??


Zdjęcia rozpoczną się 15.08.2012 r. (podobno) Natomiast premiera kinowa (w USA) 23.08.2013.

Wiadomo też, że obsada do pozostałych ról głównych nie jest jeszcze znana - trwają castingi. Ale wiadomo, że poszukują :

Cytat:

1. Alec Lightwood - 20 - 25 letni mężczyzna brytyjski, gej
2. Simon Lewis - wysoki i chudy brunet, 18 - 20
3. Isabelle Lightwood - 18 - 20 letnia seksowna, brytyjska kobieta
4. Magnus Bane - 25 - 30 letni aktor, biseksualny, Azjatycki mężczyzna


Według pogłosek Isabelle ma zagrać Adelaide Kane.
_________________

 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-06-21, 01:05   

Znowu post pod postem '-' ale!

Mamy już trzy osoby na stanowisku. Są to:
Jamie C. Bower - Jonathan Christopher "Jace" Wayland
Lily Collins - Claissa "Clary" Fray
Jemima West - Isabelle "Izzy" Lightwood

A to jako takie zdjęcie naszej trójki, z tumblera naszej Cassandry:

_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-06-23, 20:17   

http://paranormalbooks.pl...z-darow-aniola/
tu macie info o tym, że Jemima jest Izzy oraz info kto nie jest Alec'iem
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2012-06-23, 20:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-07-11, 21:22   

No to macie zdjęcie Jace'a: http://www.facebook.com/p...5&type=1&ref=nf
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-12, 09:35   

BlackVampire napisał/a:
No to macie zdjęcie Jace'a: http://www.facebook.com/p...5&type=1&ref=nf


Nara, że się ładnie wyrażę. To nie był Jace, nie jest i nie będzie. :C

Ale znamy już obsadę dla roli Simona Lewisa!
Simonem zostaje Robert Sheehan!





Jak Aniolec to określił ... "na miejscu filmowej Clary nigdy bym nie miała problemu między wybieraniem filmowego Jace'a, a filmowego Simona." Co, ja, skwitowawszy to krótkim "ja na miejscu Simona, nawet bym na Clary, nie spojrzała", stwierdziłam, że chociaż ich brwi do siebie pasują. xd
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-07-12, 09:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-17, 11:11   

Aktor na Simona nie jest brzydki, ale proszę... powiedzcie mi... czy tylko dla mnie to NIE jest Simon? Już bym go prędzej dała do roli tego jak mu tam z czwartej części którego imię mi wyleciało z głowy. Za dobra dupa na Simona.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2012-07-17, 11:57   

Może przesadzam, ale jak dla mnie obsada to totalny NIEWYPAŁ. Dziękuję.
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama