fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Film
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-07-17, 19:35   

Ech...a nie uważacie, że trzeba troszkę odpuścić. Zawsze przed premierą jakiegoś filmu jest gadanie, że się obsada nie podoba ( zauważyłam, że prawie zawsze coś jest nie tak z obsadą według wszystkich -.- ) a po premierze okazuje się, że jednak aktorzy nie są tacy źli, bo albo nadrabiają aktorstwem, albo są dobrze ucharakteryzowani ...
 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Wysłany: 2012-07-17, 19:53   

 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-17, 19:53   

Simon za dobra dupa, a Jamiego widziałam w paru filmach i nie jest złym aktorem, ale Jace'em, zajebistą dupą, to on nie jest.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-17, 20:54   

Kinia;) napisał/a:
Ech...a nie uważacie, że trzeba troszkę odpuścić. Zawsze przed premierą jakiegoś filmu jest gadanie, że się obsada nie podoba ( zauważyłam, że prawie zawsze coś jest nie tak z obsadą według wszystkich -.- ) a po premierze okazuje się, że jednak aktorzy nie są tacy źli, bo albo nadrabiają aktorstwem, albo są dobrze ucharakteryzowani ...



Bo obsada tego filmu jest masakryczna ;_;

Simon miał być takim sobie chłopakiem, okularnikiem - co mamy? Osobę przystojniejszą jakieś x100 od głównego bohatera, Jace'a.

Jace miał być dupą nad dupami, a co mamy? Dziewczynkę z obrzydliwymi włosami. A no, i z tatuażami (szekszi motylek).

Clary ... ohh Clary. Rudowłosa zwykła dziewczyna. Czy tak można powiedzieć na Lily? Nie sądzę. A te jej brwi ;_;

BlackVampire napisał/a:
Może przesadzam, ale jak dla mnie obsada to totalny NIEWYPAŁ. Dziękuję.


Nie, masz całkowitą racje. Chyba tylko Jemima, w czarnych włosach of course, jest bliższa Izzy, bardziej niż którykolwiek z pozostałych aktorów.
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-07-17, 21:08, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-17, 21:02   

Jak zwykle mogłabym zacytować całą wypowiedź wampirzycy bo po raz kolejny napisała wszystko to samo co myślę :3
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-19, 21:01   

A oto kolejni aktorzy! Magnus Bane, Jocelyn Fray i Hodge Starkweather!

Godfrey Gao jako Magnus Bane!






Jocelyn Fray zostaje, nie kto inny jak sama Cersei z Gry o Tron - Lena Headey





Naszego zdrajcę, Hodge'a Starkweathera zagra Jared Harris!



_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-07-19, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-07-20, 16:58   

Wampirzyco, mnie ta obsada też się nie podoba, ale przecież to nie znaczy, że film będzie przez to beznadziejny. Wygląd aktorów wcale o tym nie przesądza... ja też widziałam Jamie'go w paru produkcjach i pomimo tego, że nie uważam, iż jest przystojny, to jednak moje zdanie jest takie, że aktor z niego świetny. Co do brwi Lilli ... no to już bez przesady, każdy ma jakieś mankamenty urody. -.-
A i dodam jeszcze, że mnie np ten chłopak co będzie grał Simona pasuje, bo według mnie wcale nie jest taki przystojny...
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 17:07   

Kinia;) napisał/a:
Wampirzyco, mnie ta obsada też się nie podoba, ale przecież to nie znaczy, że film będzie przez to beznadziejny. Wygląd aktorów wcale o tym nie przesądza... ja też widziałam Jamie'go w paru produkcjach i pomimo tego, że nie uważam, iż jest przystojny, to jednak moje zdanie jest takie, że aktor z niego świetny. Co do brwi Lilli ... no to już bez przesady, każdy ma jakieś mankamenty urody. -.-
A i dodam jeszcze, że mnie np ten chłopak co będzie grał Simona pasuje, bo według mnie wcale nie jest taki przystojny...


Ale nadal jest ładniejszy od Jamiego! A to Jace miał być superprzystojny. A co do wyglądu aktorów ... jak to nie przesądza? To jest na podstawie książki, na gacie Merlina! To jest tak jakby Katniss z Igrzysk, w filmie została grubą blondynką a Peeta, opryszczonym rudzielcem. O, albo Draco ciemnowłosym gryfonem. Skoro już ten film robią, to niech robią go zgodnie z książką. W jakiej części, np. Godfrey, przypomina Magnusa? W żadnej. Już aktorzy do Zmierzchu zostali lepiej dobrani! ;_;
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-07-20, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-07-20, 17:15   

No muszę się zgodzić, że lepszy od Jamie'go. ^^
No niby tak z tym, że na podstawie książki, ale z jednej strony przede wszystkim mają się trzymać fabuły, a nie idealnych opisów wyglądu bohaterów. Przegięcie to byłoby, jakby Clary była 130 kilową 25 latką , a nie to, że po prostu nie jest ruda...oczywiście to moje zdanie.
Co do Malfoya... to gdyby był Gryfonem, to odchodziłoby już od fabuły książki. ^^
A co do Magnusa...jak już stwierdziłam, mnie też obsada się nie podoba. Ja tylko sądzę, że nie wpłynie to na jakość filmu. Poza tym zazwyczaj wszyscy narzekają. Tak też było z ,,Igrzyskami śmierci'', że większości się nie podobali aktorzy, a po filmie niektórzy ( w tym ja ) zmienili zdanie, że jednak nie byli tacy tragiczni, bo nadrobili grą aktorską.
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 17:24   

Ale Jamie nie nadrobi grą aktorską (nie twierdzę, że źle gra ale też nie gra, aż tak dobrze żeby nadrobić, aż tyle), to samo prawie drewniana Lily. Ludzie ... jak wy sobie wyobrażacie Lenę w rudych włosach? Godfreya w brokacie? Smutnego Jareda? Samotnego, opuszczonego i w dodatku wampirzego Roberta? Waleczną i cudownie uzdolnioną Lily? Jemime z biczem? Czy wysportowanego, umięśnionego Jamiego? To właśnie wygląd nas do filmu przyciąga. A wygląd Jace'a ma ogromny wpływ, na kilka wątków w fabule.
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 17:52   

Wygląd ma znaczenie do filmu. To tak jakby w Magic Mike'u miały grać same chuchra zamiast umięśnionych typów, bo te chuchra mogą nadrobić grą aktorską. Dla mnie obsada Daró to nie wypał, Jemima to najlepszy wybór z wszystkich. Powiedzmy, że jestem w stanie przetrawić odtwórców Magnusa, Hodge'a i naaaawet Clary. No, ale reszta jak dla mnie pasuje do swoich ról jak trampki do nart >.< Jestem ciekawa kogo obsadzą do roli Alec'a
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-20, 21:13   

Mamy kolejnych aktorów! Kevin Durand i Robert Maillet jako Pangborn i Blackwell.

Kevin Durand znany z filmów takich jak: Legion, X-Men Geneza: Wolverine, Resident Evil: Retrybucja zagra samego Pangborna.





Robert Maillet znany z takich filmów jak: Sherlock Holmes i 300 zagra Blackwella.



_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-27, 09:54   

No i mamy Aleca...
W jego rolę wcieli się Kevin Zegers




Przystojny jest, ale Alec to dla mnie nie jest >.<
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2012-07-27, 10:19   

Śliczny heh... ;-)
Również nie tak go sobie wyobrażałam, ale jak najbardziej może być :-D
Jeśli chodzi o Hodge'a Starkweathera jak dla mnie idealny.
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-07-27, 12:33   

Nie. Nie. Nie. Fuj. To nie jest mój Alec ;_; No i jakoś tak, jest niepodobny do Izzy xd
_________________

 
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-07-27, 13:53   

Teraz się dopiero skapnęłam, że to Damien z Plotkary, więęęęęc tym bardziej nie pasuje mi na Aleca bo na tych zdjęciach wygląda nieźle, a i tak mi nie pasuje na Aleca, a co dopiero jak normalnie wygląda w filmach i serialach... Zdecydowane NIE. ( http://www.filmweb.pl/person/Kevin.Zegers macie tam jego zdjęcia w galerii)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama