fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Clary Fray
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-06-30, 12:36   Clary Fray

Jest zwykłą nastolatką - aż do dnia, w którym spotyka dziwne postacie, niedostrzegalne dla nikogo prócz niej. Ma 16 lat, jest niska (trochę powyżej 5 stóp, ok. 154 cm wzrostu) i ma płomiennorude, kręcone włosy. Jest artystką, tak jak jej matka. W Mieście Kości szuka zaginionej mamy i powoli przyzwyczaja się do innego życia jako córka byłego Nocnego Łowcy.


Podoba mi się jej postać. Żadnej takiej hmm... sztucznej skromności(?) takiej jak u Belli z Zmierzchu (to moja opinia która nie ma na celu obrażenia fanów tej serii ;) ). Nieco sarkastyczna, za to ma kolejny plus u mnie. No i przede wszystkim jak się wkurzy to może kogoś spoliczkować, tym mi najbardziej przypadła do gustu :D

Co o niej sądzicie?
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Wysłany: 2011-08-30, 17:14   

_________________

 
 
Clary_90 


Wiek: 25
Dołączyła: 28 Lip 2011
Posty: 46
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-08-30, 17:14   

Najlepsze jest w niej to że jest taka strasznie sympatyczna. Czytasz i chciałbyś poznać taką sobie żywą Clary. Nie twierdzi że jest idealna, ale nie użala się przy każdej kwestii jaka to ona biedna, brzydka, i w ogóle beznadziejna. Lubie jej styl życia. Jest taki inny niż w wielu książkach można znaleźć.
_________________
- Miłość jest do dupy...
- Wytatuuje to sobie na twarzy.
- Chociaż odstraszy chłopaków..
- Wątpię
(Annie i Naomi)
90210 <3
Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-04-08, 08:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-07-01, 17:12   

Dobra, jej to nie lubię. Jak dla mnie jedna z najbardziej irytujących postaci książkowych z jakimi się zetknęłam. Cały czas wpycha się tam gdzie jej nie chcą i stale zmienia zdanie. Potrafi być naprawdę niemiła, a jak ktoś jej odpowie tym samym, to udaje poszkodowane dziecko i obraża się na cały świat. Czyli podsumowując tej postaci mówimy papa. -.-
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama