fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Theresa Gray
Autor Wiadomość
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-27, 18:45   Theresa Gray

Gdy miała 3 lata zginęli jej rodzice. Wychowywana była przez ciotkę, która opiekowała się nią i jej starszym bratem Nathanielem. Po kilkunastu latach, ich ciotka umiera. Nate już od kilku miesięcy mieszka za granicą, w Londynie. Wysyła siostrze bilet na prom. Tessa przepływa z Nowego Jorku do Londynu, skąd odbierają ją wysłanniczki jej brata.

Jak się okazuje, Tessa nie jest zwykła dziewczyną. Potrafi zmieniać się w innych ludzi. Wystarczy, że trzyma w ręce jakiś przedmiot należący do ów delikwenta. Uratowana z rąk Mrocznych Sióstr trafia do Instytutu, domu Nocnych Łowców. Do jednego z nich żywi pewne uczucia, których sama do końca nie rozumie. Chciałaby spędzać z nim więcej czasu, ale Will stara się ją odepchnąć. Nie ma na świecie nikogo, poza bratem, który ją zdradził i Nocnymi Łowcami, którzy ją kochają.

Tessa nie zdaje sobie sprawy z własnych wdzięków. Jej długie, kasztanowe włosy podobają się chłopcom. Patrząc na Jessamine uważa, że nie może się innym podobać. Zawsze miała siebie za szarą myszkę, co teraz, niestety, nie zmienia się z bardzo. Czy uczucia Willa i Jema ją zmienią?
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Wysłany: 2011-07-27, 18:48   

 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-27, 18:48   

Nic nie mam do jej postaci. Na pewno wolę ją od Clary. ;P Tessa wydaje się być dojrzalsza.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
kocimietka 
Początkujący f-maniak


Wiek: 29
Dołączyła: 14 Lip 2011
Posty: 145
Wysłany: 2011-07-28, 16:00   

Szczerze mówiąc, ja chyba też. Ale jest naprawdę wiele podobieństw między Tessą, a Clary. Obie mają dwóch "adoratorów", mają się za szare myszki, etc.
Chciałabym już móc przeczytać drugą część ^^
_________________
Jeśli nie masz nic mądrego do powiedzenia - lepiej zamilcz.

    Błękit oczu Marcusa Brenta powali każdego :3


Zapraszam wszystkich do czytania! klik


 
 
MeaCulpa 
Początkujący f-maniak

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 79
Wysłany: 2013-04-21, 12:39   

Aniolec napisał/a:
Nic nie mam do jej postaci. Na pewno wolę ją od Clary. ;P Tessa wydaje się być dojrzalsza.


Mam tak samo. Nie jednokrotnie miałam ochotę kopnać ją w dupę i strzelić jej liścia, żeby wzięła się ogarnęła, ale po dłuższych zastanowieniach stwierdziłam, że musiałabym również siebie walnąć xD
Tak czy owak, jest świetną postacią i cholernie dużo łączy ją z Clary... Ale no cóż... Nie jest specjalnie przeze mnie uwielbiana.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama