fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Paranormalność
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-25, 08:50   Paranormalność



"Przejrzę każdego paranormalna, nawet pod najlepszym ludzkim kamuflażem. Ale wciąż nie wiem, kim jesteś ty, choć przejrzałam cię na wylot. Nieważne, i tak chcę tylko przeglądać się w twoich oczach…"

Co to jest paranormalność?

Evie się nad tym nie zastanawia, choć pracuje dla Międzynarodowej Agencji Nadzoru nad Istotami Paranormalnymi. I uważa siebie za zupełnie normalną, chociaż żyje wśród paranormali, których kontroluje i wśród których czuje się znakomicie (choć elfy bywają niebezpieczne, wampiry wkurzające, a gremliny tępe).

Nagle w zupełnie normalnym świecie Evie pojawia się zupełnie niesamowity chłopak – i wywraca go do góry nogami. Wszystko, w co Evie wierzyła, może okazać się kłamstwem. A niebezpieczeństwo, jakie zawiśnie nad paranormalami, może zagrozić jej samej – i jej uczuciu do tajemniczego Lenda…

No to tyle jeśli chodzi o normalność…


Kolejna książka, którą chce przeczytać, choć w moim rankingu jest dalej niż SPĘTANI PRZEZ BOGÓW , no, ale może nie być złe. Z opisu, nic nowego, nawet do końca nie wiadomo o czym tak dokładniej to będzie.
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-25, 11:02   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-25, 11:02   

Nie zachęcił mnie jej opis jak i okładka. Wiem, że po nią nie sięgnę.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-25, 12:25   

A ja przeczytałam te książkę i jestem nią zachwycona. W życiu nie spotkałam się z czymś takim. Fabuła jest naprawdę nieprzeciętna, postacie świetnie opisane, a cała akcja toczy się naprawdę szybko. Autorka wymyśliła coś innego, czego jeszcze chyba nie było. Okładka nie przypadła mi do gustu, ale przynajmniej modelka idealnie pasuje do opisu głównej bohaterki. Co do postaci pierwszoplanowej Evie to jestem miło zaskoczona, bo nie jest ona ani nadęta, ani przemądrzała. Polecam te książkę każdemu.
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-07-26, 20:02   

Kinia, twoja opinia mnie trochę zachęciła, i są większe szanse, że przeczytam ;)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-27, 12:08   

Cieszę się z tego powodu. :D Szczególnie przypodobała mi się postać Lenda i Retha więc polecam zwrócić uwagę na te właśnie osoby ;) Dodam jeszcze, że to jedna z niewielu książek jakie czytałam w których nie ma jakiegoś trójkąta miłosnego i główna bohaterka nie rozczula się nad sobą całą książkę, bo nie wie, którego chłopaka ma wybrać, ale jest tam sporo miłości ;) .
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-27, 13:37   

OOO ! i to mnie zachęca do przeczytania tej książki !: D
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-08-10, 12:24   

Bardzo fajna książka.Taka zupełnie inna.Nie tylko o wampirach czy wilkołakach i fajnie właśnie,że pojawiają się inne ciekawe gatunki ;) Na samym początku miałam mieszane uczucia jeśli chodzi o Retha,bo nie mogłam go tak do końca rozgryźć gdyż facet wysyłał sprzeczne sygnały ;) Główna bohaterka Niesamowita :) I to jej bip zamiast przekleństwa -rewelacja!
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-09-16, 11:29   

Przeczytałam te książkę ostatnio i przyznam ze mnie zaciekawiła ;) Lend - boski ^^ Sama bohaterka przypomina mi Elenę Deveraux (seria Krew Aniołów). Temat książki wygląda na zagapiony od serii Zapadlisko - Kim Harrison ... I ta i ta bohaterka łapie paranormali. Obie rzucają prace (może w inny sposób ale cóż) I tu i tu bohaterka zakochuje się w tym w kim nie trzeba ... Po prostu dzisiejsza moda ;) Ale wracając do książki, czytałam ją z zniecierpliwieniem czując że wydarzy się coś niezwykłego. I przyznaje że się nie zawiodłam. Czekam na następną część ;)
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-12-26, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-09-16, 15:44   

Słyszałam, że to będzie trylogia... Wie ktoś może, kiedy będzie następna część ? :P
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-09-25, 13:58   

Supernaturalość, będzie w grudniu :)
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-09-25, 14:06   

Yaaay ! Cieszmy sie ! xD
_________________

 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-09-25, 17:08   

To super :) Mam nadzieje, że będzie mnóstwo Lenda i Retha :) Ten drugi może ma trochę nie równo pod sufitem, ale go uwielbiam :)
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-09-25, 18:48   

Przeczytałam, i książka nie była zła, ale jakaś wielce zayebysta to ona nie była ;]


Moja recenzja: http://in-world-of-fantasy.blogspot.com
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
Ostatnio zmieniony przez Aniolec 2011-09-25, 18:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
BlackVampire 
Władca Ciemności

Pomogła: 1 raz
Wiek: 103
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 403
Wysłany: 2011-12-10, 23:28   

Zastanawiam się właśnie nad zakupem tej książki i przeczytaniem jej. Czy jest aż tak warta uwagi żeby ją kupić. Nie jest ona na mojej specjalnej liście książek do kupienia dlatego się zastanawiam. Chociaż moja znajoma ją bardzo chwaliła to i tak nie jestem do niej aż tak przekonana... No nic może się skuszę, ale to chyba będzie dopiero wtedy kiedy się pojawi w bibliotece. xd
_________________
http://szeptksiazek.blogspot.com/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-10, 23:37   

Nie zastanawiaj się nawet ! Jest super :) Taka inna, niż wszystkie :) Książka jest bardzo ,,luźna'' i dzięki temu przyjemnie się ją czyta. Ja też się zastanawiałam kiedyś, czy warto i kupiłam ją tylko dlatego, że miałam więcej pieniędzy w empiku. Muszę przyznać, że nie żałuję nawet trochę :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama