fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Uprowadzona
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-29, 22:43   Uprowadzona



Ta historia mogła się przydarzyć każdej dziewczynie.
Tak, tobie też.
Lotnisko. Oczekiwanie na przygodę.
Przystojniak, który proponuje ci kawą.
A po chwili jesteś na końcu świata, zdana na łaskę i niełaskę porywacza.
Czy przetrwasz?
Czy wrócisz do swojego życia?
A co będzie, jeżeli się zakochasz??
"Zacznij czytać na stronie 20. Podobało Ci się...?".

Moja ulubiona książka :) Może nie ma w niej za dużo akcji, ale na pewno nie da się na niej nudzić :) Tyler McFarlane stał się moją ulubioną książkową postacią :) Polecam ją każdemu, kto ma ochotę trochę odpocząć od wampirów, wilkołaków i czarownic ;)
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-08-07, 14:20   

 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-08-07, 14:20   

Wiele młodych dziewczyn na świecie marzy o tym, by tajemniczy jeździć na białym koniu porwał je i wywiózł w nieznane. Bez bicia przyznam się, że i ja w niedalekiej przeszłości posiadałam takie ukryte pragnienia. Wszystko za sprawą filmów, które dane mi było obejrzeć w swoim kilkunastoletnim już życiu. Największe znaczenie miała w tym wszystkich "Sara" z Agnieszką Włodarczyk w roli głównej. Otoczona wspomnieniami zabrałam się za czytanie "Uprowadzonej".

Szesnastoletnia Gemma mając szesnaście lat została porwana przez mężczyznę, który obserwował ją już od kilku lat. Z początku relacje dziewczyny Tylerem nie należą do najlepszych. Główna bohaterka ma wielki żal do swojego towarzysza za to co zrobił. Z czasem wszystko zaczyna przybierać całkiem inny obraz.

Po kilku próbach ucieczki nastolatka zaczyna całkiem inaczej postrzegać chłopaka. Zaczyna doceniać jego towarzystwo, a także ciszę i spokój panującą dookoła...

Biorąc do ręki "Uprowadzoną" nie spodziewałam się aż tak poruszającej powieści o uczuciach i moralności. Szczerze mówiąc byłam raczej przygotowana jedynie na niezłej jakości romansidło. Tymczasem historia opowiedziana przez debiutującą pisarkę Lucy Christopher wciągnęła mnie na całego. Strasznie gratuluje jej stworzenia postaci jaką był Tyler - zaintrygował mnie na całego. W sumie to nie tylko on, ponieważ i osoba Gemmy została stworzona w genialny sposób. Jestem pewna, że jeszcze nie raz sięgnę po tą lekturę.

Jeśli chodzi o samą okładkę książki, to powiem, że musiała minąć chwila zanim się do niej w stu procentach przekonałam. Nie jestem zwolenniczką koloru różowego i chyba nigdy go nie polubię, jednak zestawieniu z powieścią zaczął wydawać mi się nieco bardziej uroczy... W napięciu oczekuję na kolejne dzieło tej autorki.

"Uprowadzoną" gorąco polecam każdemu - bez względu na wiek.
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama