fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Aniolec
2012-07-31, 12:28
Dziewczyny z Hex Hall
Autor Wiadomość
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-05, 01:03   Dziewczyny z Hex Hall



Sophie Mercer ma szesnaście lat i jest czarownicą. Ostatnio trochę za bardzo czarowała na studniówce. Za karę trafia do poprawczaka dla wiedźm, wampirów i elfów. Szybko dowiaduje się, że niedawno doszło tam do tajemniczego zabójstwa, w które mogą być zamieszane najmroczniejsze siły... Życie "nowej" nie jest usłane różami także z innych powodów. Najprzystojniejszy chłopak w szkole jest już zajęty. A jego dziewczyna, choć śliczna i słodka, potrafi zaleźć za skórę jak mało kto. Zaczynają się prawdziwe kłopoty. To dopiero początek niesamowitej opowieści o świecie magii, tajemnic i... pierwszych pocałunków.

Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall... Wybór należy do Ciebie.







„- To, co nas łączy, stanowi jedyną prawdę w moim życiu. Tylko ty jesteś w nim prawdziwa. I mam już dosyć udawania, że cię nie pragnę.
- Ojejku, Cross, jak widzę, minąłeś się z powołaniem. Zostaw w spokoju demony i weź się za pisanie poezji miłosnej.
- Przymknij się - mrucząc, schylił głowę do kolejnego pocałunku”.

Po burzliwym semestrze w Hex Hall Sophie jedzie na wakacje do Londynu. Teraz, kiedy wie, że jest demonem, nie ma szans na spokojny wypoczynek. Na dodatek pojawia się zabójczo przystojny Archer Cross, który skradł serce Sophie i... czyha na jej życie.

„Dziewczyny z Hex Hall. Diable szkło” to druga część bestsellerowej trylogii.
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
REKLAMA


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-05, 01:19   

_________________

 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-05, 01:19   

Wiem,nie powinnam pisać posta pod postem.
Przeczytałam !!! hehe miałam trzy podejścia do tej książki,otwierałam i zamykałam,ale w końcu się zmusiłam i proszę bardzo!!! Jak dla mnie książka bardzo dobra. Jestem nią zachwycona. Zapewne sprawił to klimat tej książki oraz to że ubawiłam się co nie miara z tekstów głównej bohaterki.Lubię takie postacie w książkach,bo nie jest to następna spokojna i mdła dziewczyna,tylko bardzo wyrazista osoba o poczuciu humoru które ja osobiście bardzo lubię. Jej sarkastyczne uwagi i to że mówiła bez zastanowienia w najmniej odpowiednim momencie ogromnie mnie ubawiło.Książką ma jeden minus,a mianowicie,to że jak dla mnie jest o wiele za krótka. Obie części przeczytałam dosłownie jednym tchem.Skończyły się w takim momencie,że normalnie jakaś kara powinna być za takie zakończenie.Mało paznokci nie poobgryzałam :D nie wiem jak ja się odczekam ostatniej części
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-05, 09:09   

Popieram Jassmine. Kisążka jest poprostu nieziemska!!!! A jej teksty jakbym słyszała moje hehe. Oczywiście jak to każda wspaniała książka zakończyła się w nieodpowiednim momęcie. Najbardziej podoba mi się ta zakazana miłość <333.
Lektura obowiążkowa!!!
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-07-06, 13:43   

To dopiero była książka. :) Miała świetną fabułę i mnóstwo zawiłości. Byłam zakochana na zabój w Archerze, ale na samym początku go rozpracowałam... ;/ Główna bohaterka była świetna... w końcu jakaś normalna dziewczyna, a nie wszystko wiedząca i wiecznie zamartwiająca się niezdara.
 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-06, 16:28   

Szczerze to bardziej podobała mi się 2 część "dziewczyny z hex hall. diable szkło". Jest po prostu nieziemska. Szczerze to byłam pijana tą książką ;PP

Cieszę się, że się cieszysz... ja bym się cieszyła, gdybyś zaczynała zdanie z dużej litery ;)
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
Ostatnio zmieniony przez Kinia;) 2011-08-01, 14:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Ranmaru 
Początkujący f-maniak
Aniolek ^ ^

Dołączyła: 09 Kwi 2011
Posty: 112
Skąd: Poznań
Wysłany: 2011-07-08, 17:34   

Jeszcze sie za nia nie zabralam, ale zrobbie to.
Przysiegam!
Juz po opisie sie w niej zakochalam (moze to glupie) wiec napewno .. !!
_________________
In meinem Herz ist Chaos!

....Nur der blasse Vollmond,
ist Sonnenlicht für mich....


Die Leute finden das… diabolisch
 
 
Kyra 
Sprezzatura



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2011-07-08, 18:01   

Obie części są rewelacyjne !!
W pierwszej, uśmiałam się do łez, przy czytaniu jak Sophie całowała się z Archerem.
Po przeczytaniu drugiej, byłam zła, że skończyła się w takim momencie.
A premiera trzeciej części będzie chyba w marcu 2012...

Jestem ciekawa, jak się skończy trylogia. I z kim będzie Sophie? Z Archerem czy z Calem ?
W sumie, to lubię obydwu, no ale... :-)
_________________
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-07-08, 21:46   

Też bardzo lubię ich obu. Z kim by nie była to w sumie byłabym zadowolona. Jednak czuję miętę do Archera i chyba wolałabym jego troszkę bardziej niż Cala. Zresztą myslę,że właśnie tak się stanie,bo w pierwszej jak i w drugiej części Sophie miała w głowie tylko Archera.No ale przekonałam się już w niejednej książce,że autorka może nas zaskoczyć ;)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-10, 22:55   

Te 2 części są super!!! Jestem za Archerem szczerze mówiąc. Nie mogę się doczekać kolejnej części.
_________________

 
 
Demoniczna 
Początkujący f-maniak


Pomogła: 2 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 128
Skąd: Kraków
Wysłany: 2011-07-10, 23:00   

szkoda że tak późno wychodzi. też nie mogę się doczekać
:clap: :clap:
_________________
"Nie można przestać za kimś tęsknić - można tylko nauczyć się żyć z tą wielką, niekończącą się pustką w sercu."
"Błękitna godzina"
 
 
 
Lisa

Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 41
Wysłany: 2011-07-10, 23:18   

No... Mogłaby już być premiera
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama