fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Królowa Lata
Autor Wiadomość
Kyra 
Sprezzatura



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2011-07-24, 09:03   Królowa Lata




Siedemnastoletnia Aislinn widzi wróżki od urodzenia. Te potężne i groźne istoty przechadzają się niewidoczne w świecie śmiertelników. Dziewczyna przestrzega zasad gwarantujących jej bezpieczeństwo, jednak nagle okazuje się, że to nie wystarczy. Musi zmierzyć się z podstępnym, ale niestety pociągającym Królem Lata… Stawką tej ryzykownej gry będzie całe jej życie. Intryga wróżek, miłość śmiertelników i starcie pradawnych zasad ze współczesnymi pragnieniami splatają się w tej zdumiewającej opowieści. Pierwszy tom serii o mrocznym i zmysłowym świecie wróżek. To lektura dla tych, którzy potrafią poddać się wyobraźni.



Jak dla mnie - mało ciekawe .
Tak po prostu.

A Wy co sądzicie o pierwszej części?
_________________
 
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-24, 14:50   

_________________

 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-24, 14:50   

Kiedyś chciałam kupić, aczkolwiek zawsze wpadało mi coś innego w ręce. W dodatku opis książki nie przykuł mnie bardzo.

[ Dodano: 2011-08-17, 15:30 ]
A u mnie w empiku książki tej serii ( a w sumie to tylko pierwsza część) jest - 50% :P.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Leanne. 
Magiczna Istota
Nevermore.


Wiek: 29
Dołączyła: 02 Gru 2011
Posty: 202
Skąd: Hex Hall.
Wysłany: 2011-12-25, 14:30   

Ta część zupełnie mi się nie podobała. Po wielu niezmiernie pochlebnych recenzjach i komentarzach, spodziewałam się klimatycznej, uwodzicielskiej i magicznej opowieści, zaś "Królowa Lata" nie podołała temu zupełnie. Pocieszę Was jednak, że w drugim tomie akcja się zagęszcza, Pani Marr poprawia swój styl, robi się o wiele ciekawiej i klimat Autorka wreszcie zaczyna budować - to jest to, na co czekałam ! Także, wszystkich którzy zrazili się do cyklu kiepską "Królową Lata", zachęcam do sięgnięcia po "Króla Mroku", gwarantuje, że nie będziecie zawiedzeni.
_________________
„ And my soul from out that shadow that lies floating on the floor
Shall be lifted - nevermore! ”

"Grzech jest jedyną barwną rzeczą, jaka jeszcze pozostała dzisiejszemu życiu. "

"Nie pomyl nieba z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu."
 
 
 
Sihhinne 
Początkujący f-maniak
Bookmaniac*.*

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-25, 19:49   

Hm.. to według mnie najlepsza część :D Ogólnie bardzo lubię całą serię, ale ta mnie najbardziej wciągnęła.. Przypomina mi piękne czasy.. Oczywiście, nie obyło się bez niedopatrzeń, ale pośród wielu innych paranormali ,,Królowa lata" wypada bardzo dobrze :D
_________________

Shizuo, Yuu Kanda, Durarara!!, Hunger Games, Linkin Park, books, Apocalyptica, Iron Maiden, Alec, Ash, Greyfriar, Gideon, Magnus,Daimon Frey<3
www.wsrod-ksiazek.blogspot.com
Av. by Milagorssa :*

 
 
dominisia1995i1 
Władca Ciemności

Wiek: 31
Dołączyła: 17 Lip 2012
Posty: 367
Wysłany: 2012-08-06, 02:53   

Bardzo szybko czytało mi się tę książkę, co z pewnością jest dużym plusem. Historia sama w sobie jest niezwykle ciekawa, to taki powiew świeżego powietrza w tej erze wampirów i upadłych aniołów. Wróżki to bardzo ciekawe postacie, cieszę się, że ktoś postanowił poświęcić im trochę czasu i w dodatku napisał tak ciekawą książkę. Ogólnie "Królowa lata" nie jest zbyt zaskakującą książką, ponieważ wiele momentów przewidziałam, ale mimo to czytanie tej książki było dużą przyjemnością. Niebywałym atutem są również bardzo ciekawe i sympatyczne postacie, które od razu polubiłam. I bardzo podobało mi się zakończenie, moim zdaniem autorka dokonała świetnego wyboru. Od początku kibicowałam Aislinn i (...), którzy tworzą doskonałą parę. Chętnie przeczytam kolejne części.
_________________
"Ponieważ miłość, to tylko stan umysłu..."
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama