fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmierzch
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-09-03, 22:06   Zmierzch

Zauważyłam, że bardzo dużo osób na forum oglądało ten film. Dlatego zastanawiam się, co się wam w nim podobało, a co nie ? Czy książka, była według was lepsza, niż ekranizacja ? Poza tym, jak podobał wam się film, nie patrząc na książkę i nie porównując go z nią ? ;)


Ekranizacja pierwszej części bestsellerowego cyklu powieści Stephenie Meyer ze wschodzącymi gwiazdami Hollywood w rolach głównych. Pełna pasji, zniewalająca opowieść o zakazanym, burzliwym i niebezpiecznym romansie młodej dziewczyny i nieśmiertelnego wampira.

Bella Swan (Kristen Stewart) różni się od swoich koleżanek z liceum. Nie interesuje jej moda ani bujne życie towarzyskie. Kiedy sytuacja rodzinna zmusza ją do przeprowadzki w mgliste okolice Waszyngtonu, nie spodziewa się, że w jej życiu zajdzie jakaś zmiana. W nowej szkole poznaje jednak olśniewająco przystojnego, a jednocześnie tajemniczego i nieodgadnionego Edwarda Cullena (Robert Pattinson). Chłopak jest inteligentny, błyskotliwy i intrygujący, lecz trzyma dziewczynę na dystans. Jak się okaże, Edward ukrywa mroczny sekret...


 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Wysłany: 2011-10-29, 15:58   

_________________

 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-10-29, 15:58   

Po tym poście nie będę się do siebie przyznawać. Kiedy czytałam Zmierzch kilka lat temu (czyt. przed powstaniem filmu) ... podobał mi się. I tak. Książka sto razy lepsza od ekranizacji. Inaczej sobie bohaterów wyobrażałam.

Ocenić film tak jakby nie było książki. Marny. Panią Catherine stać na więcej. Gdyby nie to że właśnie kończyłam czytać w tamtym czasie "Zaćmienie" filmu bym w życiu nie obejrzała.

P.S. Castingi mogli zrobić z innymi aktorami -.-

Nie podoba mi się także że wiele książek jest porównywanych do Zmierzchu -.-
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-10-29, 15:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-10-31, 18:17   

Według mnie następne części są znacznie lepsze, niż pierwsza :) Np: Księżyc w nowiu dużo bardziej przypomina książkę :)
 
 
MeaCulpa 
Początkujący f-maniak

Dołączyła: 25 Sty 2013
Posty: 79
Wysłany: 2013-01-27, 12:27   

Ehh... Zmierzch... -_- Z tej serii... Podobała mi się tylko 1 i ostatnia-ostatnia część ;D Nie czytałam książki, ale jakoś tak... Najbardziej mi się podobały...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama