fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
2. Udręka
Autor Wiadomość
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2011-01-29, 17:07   2. Udręka



Drugi tom uzależniającego cyklu "Upadli", w którym...
MIŁOŚĆ NIGDY SIĘ NIE KOŃCZY.
Piekło na ziemi.
Tak właśnie czuje się Luce z dala od swojego chłopaka Daniela, upadłego anioła. Minęła cała wieczność, nim się odnaleźli, ale teraz znów muszą się rozstać. Jednak im więcej się dowiaduje, tym bardziej prześladuje ją myśl, że Daniel nie powiedział jej wszystkiego. Coś przed nią ukrywa - coś niebezpiecznego.
Ostatnio zmieniony przez Chanteila 2011-07-31, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
REKLAMA 

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-02-07, 09:38   

_________________

Ostatnio zmieniony przez Chanteila 2011-07-31, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Melody 

Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lut 2011
Posty: 17
Wysłany: 2011-02-07, 09:38   

Ta okładka mniej mi się podoba, ale za to zawartość książki moim zdaniem jest lepsza od poprzedniej części :-D
W "Udręce" Daniel strasznie mnie denerwował.
_________________
"Czytanie książek to najlepsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła".
Ostatnio zmieniony przez Chanteila 2011-02-22, 15:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bloody
Początkujący f-maniak
Magiczna


Wiek: 24
Dołączył: 31 Sty 2011
Posty: 89
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-02-07, 15:03   

Daniel w Udręce ogólnie był zakłopotany po walce, to dlatego.

I końcówka mi się podobała bardzo ! :-P
_________________
Ciemność nie zawsze oznacza zło, a światło nie zawsze niesie ze sobą dobro [...]
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-03-21, 20:45   

Jednak moim zdaniem okładka jest mniej ważna od zawartości kartek :D. Książka jest świetna jak i pierwsza część i czyta się ją jednym tchem. W Udręce też troszkę denerwował mnie Daniel, ale w sumie na swoje zachowanie ma pewne wytłumaczenie :).
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-18, 22:24   

Ja już się nie mogę doczekać następnej części. Może w końcu coś się wyjaśni. Mam takie teorie na temat Luce i tym kim jest, że wolałabym się troszkę upewnić czy są słuszne :mrgreen:
Tylko tyle trzeba jeszcze czekać :-(
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 14:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-19, 12:30   

Tak, fanki twórczyni "Upadłych" twierdzą, że Luce jest aniołem...co dla mnie jest to kompletną bzdurą i lekką głupotą xD Też jesteś takiego przekonania? : )
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-19, 20:22   

Też mi to przeszło przez głowę :mrgreen: A wiesz dlaczego tak pomyślałam?
Kiedy na koniec Udręki Luce zasłoniła swoim ciałem Daniela przed gwiezdną strzałą,to On był tym przerażony,a ponoć strzały te nie robią krzywdy ludziom tylko zabijają anioły,więc skąd ten strach Daniela skoro ona nie jest aniołem?. Po drugie,kiedy Cam strzelił w lustrzane odbicie Luce,to ona eksplodowała.Jakby była człowiekiem tak by się nie stało,no ale może autorka specjalnie skierowała nas na zły trop ;-)
Jestem prawie pewna,że kiedyś łączyło ją coś z Camem i mam takie przeczucie,że ona była właśnie po stronie Cama czyli Daniel i Luce po dwóch stronach barykady.Dobro i zło.
A Ty jakie masz odczucia i teorie na temat przeszłości Luce ? :-)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-19, 20:44   

Lustrzane odbicie stworzone przez jej kumpla nie jest człowiekiem , tak jakby :P Tylko tak wygląda, ale jednak nim nie jest xD
Nie mam pojęcia jaka była jej przeszłość i po części nie chce nawet się domyślać, bo jeśli zacznę i potem będę miała racje, to skopię sobie niespodziankę w książce xD
Za to jestem ciekawa jak wyglądało pierwsze spotkanie Luce z Camem , bo w końcu on tez musiał ją jakoś wypatrzeć, inaczej nie było by "wojny" między chłopakami o Luce ; D Co do tego ,że Luce była już z Camem kiedyś w poprzednim życiu też jestem ciekawa i wydaje mi się ,że jest to nawet bardzo możliwe :D. Może kiedyś poznała Cama pierwszego a potem dopiero pojawił się Daniel ? Jak sądzisz?
W ogóle Daniel był z Shelby...
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-19, 20:57   

Taaaa Daniel i Shelby... Jak przeczytałam to mi się słabo zrobiło,no ale z drugiej strony to co mówiła Shelby o tym ma jakiś sens. Skoro Luce pojawiała się co 17 lat,to chłopak musiał mieć jakieś życie pomiędzy nią. Tym bardziej,ze oni nawet nie mogli sie pocałować,bo BUUUUM!!!!
Cam i Luce,tak też mam wrażenie,że oni kiedyś mogli być razem. Mam nadzieję,że zacznie się coś wyjaśniać skoro Luce bedzie gonić za swoimi poprzednimi żywotami.Czytałam gdzieś co powiedziała autorka o trzeciej części i ponoć ma to być najbardziej romantyczna część ;-)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-19, 21:13   

skoro ma być to najbardziej romantyczna część to nie mogę się doczekać : D Z tego co mi wiadomo części póki co jest 4 i wydaje mi się ,że chyba na tym się skończy... chciałabym by skoczyło się spokojnie na 5 : D Mam nadzieje o ujawnienie poprzednich jej żyć i osób jej towarzyszącej :D ! Na dodatek w Udręce okazało się ,że Luce ma żyjącą siostrę z poprzedniego życia, także możliwe, że jeszcze i ona wystąpi w kolejnych częściach : D!
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-19, 21:29   

Tak właśnie się zastanawiam, że skoro ona tak się pojawia na świecie co jakiś czas to ona może mieć pełno tej rodziny na tym świecie, bo skoro w każdym żywocie miała innych rodziców, to może ich być całe mnóstwo xD Tez bardzo mi się spodobały te książki i mam nadzieję, że pozostałe części będą tak samo ekscytujące ;-)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-20, 08:16   

Tak samo ? A nawet bardziej ! xD Rany , przez Ciebie znowu napaliłam się by mieć je jak najszybciej w ręku ! Jestem też ciekawa reakcji rodziców Luce jak przyjdą z tego spaceru i zobaczą te całe pobojowisko xD Na dodatek Luce zniknęła także będzie ciekawie. Raaaanyyy ja chce już! Co to za pomysł by na kolejną część czekać równy ROK ! ;/
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-04-20, 15:35   

Mam tak samo jak Ty. Jak nie myślę, ani nie wypowiadam się o tej książce to jest ok, ale jak tylko znowu mi się załączy myślenie, to zła jestem, że trzeba jeszcze tak długo czekać. Masz rację, że zdecydowanie za długo trzeba czekać na kolejną część rok to o 10 miesięcy za dużo xD
Jestem bardzo ciekawa czy Daniel ją odnajdzie w tych poprzednich żywotach ,bo parę tysięcy lat, to nie mało ;-)
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-08-07, 14:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-04-20, 16:59   

na pewno ją znajdzie, choć może mieć z tym problemy. W wakacje przeczytam sobie od nowa te dwie części bo będę chciała pamiętać wszystko doskonale na "Pasję" Za to nowi przyjaciele Luce będą położeni w nie miłej sytuacji xD
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Luce 


Wiek: 27
Dołączyła: 30 Lip 2011
Posty: 25
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-07-31, 12:07   

Ja jeszcze nie czytałam tej części i chyba nie przeczytam, bo rodzice nie chcą mi kupić, a kieszonkowego nie dostaje :-(
_________________
"Everybody wants to go to Heaven
But nobody wants to die"
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama