fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Hektor Delos
Autor Wiadomość
Jassmine


Pomógł: 1 raz
Dołączył: 07 Lut 2011
Posty: 243
Wysłany: 2011-09-21, 00:22   Hektor Delos

Sukcesor. Potomek Apolla jak i nereidy morskiej boginki. Dzięki temu potrafi kontrolować wodę oraz po Apollu załamywać na sobie światło. Prawdziwy wojownik. Syn Polideukesa, brat Ariadny i Jazona. Należy do domu Tebańskiego

Co o nim sądzicie?
_________________
Pamiętaj! Grzeczne dziewczynki idą do szkoły, a niegrzeczne – do Hex Hall
 
 
REKLAMA 


Pomógł: 1 raz
Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-10-17, 16:07   

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-10-17, 16:07   

Uważam, że była to świetna postać. Nie podlizywał się głównej bohaterce i rozumiał, że ona naraża ich na niebezpieczeństwo. Pokochałam Hektora za to, że był wrednym idiotą ;P Jak dla mnie na samym końcu pokazał, że jest w stanie zrobić wszystko dla rodziny ( Uważam, że uratował Helene ze względu na Lucasa, niż na nią samą)
 
 
Jeanelle 
Magiczna Istota


Pomogła: 1 raz
Wiek: 27
Dołączyła: 17 Sie 2011
Posty: 229
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-10-19, 14:11   

Cytat:
Pokochałam Hektora za to, że był wrednym idiotą ;P

Dokładnie! Ja również. Uwielbiam takie charakterki i jestem zdecydowanie Team Hektor zamiast Team Lucas. ;p
_________________

"The future belongs to those who believe in the beauty of their dreams."
http://iceandfire.fora.pl/
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-10-31, 19:06   

No w końcu ktoś :) Myślałam, że tylko ja nie wielbię Lucasa, a jednak widzę miłe zaskoczenie :P Ogólnie rzecz biorąc, to szkoda, że Hektor nikogo nie miał... mam nadzieje, że w następnych częściach sobie kogoś przygrucha... Całą książkę miałam wrażenie, że on jest strasznie samotny, a bezpiecznie czuje się tylko w rodzinie, więc nie dziwie się, że nie był zadowolony z intruza (czyt: Helena ;) )
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2012-04-14, 07:28   

Δhaaam ... czy tylko mi się zdaje ze on podkochuje się w Helenie? c:

A owszem polubiłam go, ale nie aż tak żeby za nim szaleć jak np. za Akkarinem. Postać dosyć interesująca i jedna, chyba z dwóch czy trzech, z ikrą.

Z tym Wyklętym ... to nie powinno być tak ?:

UWAGA SPOILER

Że kiedy Kreon zabił Pandorę (jakby nie patrzeć to jego krewna) to sam nie stał się Wyklętym? I z tego co zrozumiałam, wtedy rodzina ma prawo go zabić ... więc czemu Hektor, sam stał się Wyklętym ? Tutaj się lekko pogubiłam, albo sama nie zrozumiałam ..
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2012-04-14, 07:31, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-04-14, 13:41   

WAMPIRZYCO : Mnie jakoś to nie przyszło do głowy i sam pomysł jakoś mi nie leży. Po tym jak zrobił z niej worek treningowy nie wydaje mi się to prawdopodobne. :P
A co do twojego pytania, to niestety nie mam pod ręką książki, a nie za bardzo pamiętam ten wątek.
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2012-04-18, 22:34   

Co do Hektora to to jest genialna postać, pomimo , że był wredny dla Heleny niekiedy to miałam wrażenie, że on po prostu starał zadbać o jej bezpieczeństwo, bo co jak co, ale dużo uwagi poświęcił na nauczanie jej wszystkiego jak i tłumaczenie.
I nie, nie sądzę, by Hektor miał coś do Heleny xD.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama