fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
True Blood
Autor Wiadomość
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-02-08, 15:07   True Blood



Czyta Krew - True Blood

Dzięki wynalezionej w japońskim laboratorium syntetycznej krwi oraz napojowi z jej ekstraktem o nazwie Tru: Blood, w ciągu zaledwie jednej nocy wampiry z legendarnych potworów przeistoczyły się w przykładnych obywateli. I chociaż ludzie nie figurują już w ich jadłospisie, społeczeństwo niepokoi się, co stanie się, gdy wampiry opuszczą mroczne kryjówki. Przywódcy religijni i polityczni na całym świecie wyrazili już na ten temat swoje zdanie i jedynie mieszkańcy Bon Temps, małego miasteczka w Luizjanie, nie mogą zdecydować się, co o tym naprawdę myśleć.
Miejscowa kelnerka, Sookie Stackhouse (Anna Paquin) dobrze wie, jak wygląda życie na marginesie społeczeństwa. Jako osoba posiadająca wątpliwy dar słyszenia myśli innych ludzi, przychylnie patrzy na integrację społeczną wampirów, a w szczególności na pewnego przystojnego 173-latka, Billa Comptona (Stephen Moyer). Niestety seria tajemniczych wydarzeń, które towarzyszą pojawieniu się Billa w Bon Temps wystawi otwartość Sookie na ciężką próbę.
"Czysta krew" to intrygujący i przyprawiający o dreszcz emocji serial, na motywach powieści Charlaine Harris, w reżyserii Alana Balla, zdobywcy nagrody Emmy, Oscara za "American Beauty" i twórcy "Sześć stóp pod ziemią". Sam Ball określa swoją nową produkcję jako popcorn dla inteligentnych ludzi z udziałem barwnych i nieszablonowych bohaterów.

Ktoś miał okazję obejrzeć? Jak wrażenia?
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-03-22, 16:09   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-03-22, 16:09   

Ja miałam okazję obejrzeć wszystkie trzy sezony, które do tej pory się ukazały. Pierwszy sezon jest co prawda zboczony, ale potem nie jest aż tak źle. Wraz z mamą czekamy na czwarty sezon, który ukaże się w kwietniu czy jakoś tak. A co do akcji to nie można powiedzieć, że jej tam w ogóle nie ma, bo wręcz roi się tam od niej. Mnie osobiście serial się podobał. Jest krew, miłość, strach, zazdrość, i można też się momentami uśmiać ;) . Często też ktoś ginie i nawet widzowie np. jak ja mówią "ona już powinna zginąć" co potem oczywiście się dzieje xD.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kyra 
Sprezzatura



Wiek: 28
Dołączyła: 13 Kwi 2011
Posty: 169
Skąd: Małopolska
Wysłany: 2011-07-18, 16:35   

Koleżanka namówiła mnie na obejrzenie pierwszego odcinka, ale obejrzałam tylko do połowy.
Nieco później zmusiłam się do obejrzenia całego, bo może jednak mi się spodoba.
Ale nie.
Dla mnie, ten serial to dno.
A główna bohaterka wygląda i zachowuje się jakby była chora psychicznie
_________________
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-07-18, 21:26   

Tak fakt Sookie sprawia takie wrażenie, ale uwierz mi, akcja w tym serialu rozwija sie nieziemsko ! :-D
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Kyra 2011-07-19, 07:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Chanteila 
Nieśmiertelny Czytelnik


Dołączyła: 28 Sty 2011
Posty: 271
Wysłany: 2011-07-20, 17:48   

Nie da się ukryć, że serial jest specyficzny.
Ale z każdym kolejnym sezonem jest lepiej i chwilami pewne wydarzenia mogą na prawdę widza zaskoczyć.
Ja też długo zwlekałam z obejrzeniem chociażby 1 odcinka TB, ale jednak się przemogłam i teraz zabieram się za 4 sezon.
Serial może nie jest jakiś super rewelacyjny, ale da się obejrzeć ;-)
 
 
Maggie McKinley 

Dołączyła: 27 Sie 2011
Posty: 55
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-08-27, 22:38   

Strasznie lubię ten serial :D Jeden z niewielu, kiedy jest lepszy od książki :D
Najbardziej podobało mi się rozwinięcie wątku Godrica w drugim sezonie :)
No, a aktor grający Erica jest idealnie dobrany ;) I genialnie gra, szczególnie w czwartym sezonie... Tak niewinnie wygląda xP
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-08-28, 18:55   

W czwartym sezonie Eric jest słodziutki jak nie wiem co ! : D jest taki niewinny i pogubiony , oraz noo... miły noo i się powtórzę SŁODZIUTKI ! : DDDD !.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
Ostatnio zmieniony przez Katherine. 2011-08-28, 18:56, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-10-01, 10:45   

Eric jest słodziutki przez wszystkie sezony xD Książka jest erotyczna ... serial ... odrobinę ? Ale to tam małe ustępstwo :roll: ... Ja po prostu zawsze leje z imienia "Sookie" xD Jak to się czyta ?? "Sukie" ? "Suki" ?? xD
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-10-01, 10:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-10-01, 13:55   

Suki, noo a przynajmniej tak się to wymawia xD.
Ejj, a kto skończył najnowszy sezon ?;>. Ja już niestety skończyłam, i uważam ,że był wspaniały ! Takiii.. w sumie w cholere przykry... :(.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Scarlett 
Wayward victorian


Wiek: 31
Dołączyła: 26 Gru 2011
Posty: 61
Skąd: Vampireville
Wysłany: 2011-12-26, 22:42   

Czasami z nudów obejrzę, jestem jakoś na początku 2 sezonu.
Takie to nijakie, Sookie to głupia blondi, Bill czasem przypomina mi wyrośniętego Cullena, Pam gra obrzydliwa aktorka... Odcinki powinny być krótsze, bo w gruncie rzeczy nic się w nich nie dzieje, oprócz obowiązkowego seksu przynajmniej raz na odcinek ;) .
_________________
Life is a state of mind.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama