fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Porzuceni vs Strąceni
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-10, 20:21   Porzuceni vs Strąceni

Poza podobnym wydźwiękiem nazwy, te książki mają nie wiele wspólnego. Poza tym, że są oczywiście paranormalnym romansem ;) Którą z nich wolicie ?




Współczesna dziewczyna porwana w mityczne zaświaty w jednej z najbardziej oczekiwanych powieści roku ulubionej autorki wszystkich dziewczyn świata, autorki światowych bestsellerów nr 1. Odkąd powróciła z Hadesu pojawia się przy niej on. Zawsze wtedy, gdy się go najmniej spodziewa i gdy go najbardziej potrzebuje. To tylko halucynacje – przekonują psychiatrzy. – Miałaś wypadek. Przeszłaś śmierć kliniczną. Cudem powróciłaś do życia.





Tę książkę znajdziemy wśród najlepszych młodzieżowych debiutów roku na Goodreads, Amazonie i innych portalach
Jej okładka zajęła drugie miejsce w USA wśród najładniejszych okładek roku!
W jej snach jest jak ze snów: uwodzicielski, czuły, piękny.
To dlaczego odtrąca ją na jawie?
Życie siedemnastoletniej Thei zawsze pełne było zakazów i nakazów. Ojciec nie pozwalał jej spotykać się z koleżankami ani umawiać z chłopcami. Nigdy nie miała takiej swobody, jak inne dziewczyny w jej małym miasteczku.
 
 
REKLAMA 


Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Wysłany: 2011-12-11, 00:51   

_________________

 
 
Wampirzycaaaa 


Pomogła: 4 razy
Wiek: 28
Dołączyła: 15 Wrz 2011
Posty: 1295
Skąd: Londyn/Gdynia
Wysłany: 2011-12-11, 00:51   

Zdecydowanie Strąceni . Postacie o wiele bardziej ciekawe "Książka ... Nie jest najwyższych lotów, ale mogę jej wybaczyć tylko dla tego że czyta się ją płynnie i dosyć szybko." . Temat ... Ciekawy ... Znowu zacytuje samą siebie ... "Theia, moim zdaniem, była zbyt wydoroślała jak na swój wiek. Haden ... Spokojnie mogę powiedzieć że znalazłam nową miłość xD Postać ciekawa i barwna. Najlepszy pół-demon (nefilim?) o jakim w życiu słyszałam ;D" ... Właśnie. Haden ^.^ ... Zdecydowanie Strąceni xd
_________________

Ostatnio zmieniony przez Wampirzycaaaa 2011-12-11, 00:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama