fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Linkin Park
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-26, 18:12   Linkin Park



Linkin Park – amerykańska grupa muzyczna wykonująca szeroko pojętą muzykę rockową. Zespół powstał w 1996 roku w Los Angeles. Pierwotnie zespół nosił nazwę Xero. Mniej więcej w czasie, gdy Chester Bennington odszedł od Grey Daze i dołączył do LP, odszedł ze składu Mark Wakefield (wokalista), nazwę zespołu chciano zmienić na Hybrid Theory. Idea tej nazwy polegała na zaznaczeniu tego, że Kalifornijczycy grają muzykę nietypową – hybrydę metalu, elektroniki, rapu, itd. Nazwa okazała się jednak zastrzeżona przez inny zespół, chciano uniknąć problemów prawnych, w związku z czym zrezygnowano z niej. Następnie rozważano różne inne nazwy dla zespołu m.in.: 'Clear', 'Probing Lagers', 'Platinum Lotus Foundation', 'Ten PM Stocker'. W końcu zdecydowali się na Lincoln Park (wziętą od Parku Lincolna w Santa Monica, gdzie mieszkał Chester), ale i ta nazwa była już zajęta, przez zespół z Australii, który posiadał już nawet domenę internetową. Ostatecznie, aby nie zmieniać po raz kolejny całkowicie nazwy zespołu, muzycy zmienili ją nieznacznie na Linkin Park.
 
 
REKLAMA 
Bookmaniac*.*

Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 108
Wysłany: 2011-12-26, 18:49   

_________________

 
 
Sihhinne 
Początkujący f-maniak
Bookmaniac*.*

Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 04 Sie 2011
Posty: 108
Skąd: Łódź
Wysłany: 2011-12-26, 18:49   

Uwielbiam :3 Chociaż ich ostatnia płyta była słaba, to i tak czekam, aż wydadzą następną i podniosą się :D I ten genialny głos Chestera *_______*
_________________

Shizuo, Yuu Kanda, Durarara!!, Hunger Games, Linkin Park, books, Apocalyptica, Iron Maiden, Alec, Ash, Greyfriar, Gideon, Magnus,Daimon Frey<3
www.wsrod-ksiazek.blogspot.com
Av. by Milagorssa :*

 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-26, 18:57   

Kurcze, też uważam, że ostatnia płyta jakimś wybitnym tworem artystycznym nie była, a jednak parę kawałków z niej lubię :) Z chęcią słucham ,,The Catalyst'', choć według mnie jest inna, niż poprzednie kawałki Linkinów.
 
 
Aniolec 



Pomogła: 2 razy
Wiek: 91
Dołączyła: 27 Sty 2011
Posty: 1209
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2012-02-17, 09:40   

Słucham od kilku lat, a dokładniej mówiąc od 4 :D Bardzo lubię ten zespół. W pierwszym okresie mojego uwielbienia miałam takie jazdy na nich, że wysłałam nawet do nich list i w odpowiedzi otrzymałam dwie naklejki z dawnym logo zespołu :D
_________________
❒ Taken ❒ Single ✔Waiting for 8 husbands
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama