fantasybook.jun.pl Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 


Poprzedni temat «» Następny temat
Lena
Autor Wiadomość
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2011-12-27, 13:58   Lena

Lena nigdy nie mieszkała w jednym miejscu na tyle długo, żeby nazwać je domem. Jest inna – i nie jest to inność, która sprawia, że staje się najpopularniejszą dziewczyną w szkole, wręcz przeciwnie. Na domiar złego ma sekret, którym nie może się podzielić z innymi. Tajemnicę, która może zniszczyć ją i wszystkich, których kocha.
 
 
REKLAMA 

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-27, 17:07   

_________________

 
 
Katherine. 
Księżniczka Fantasy


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 502
Skąd: Gdańsk
Ostrzeżeń:
 2/3/6
Wysłany: 2011-12-27, 17:07   

Bardzo podoba mi się Lena, lubię ją , jest jedną z głównych postaci. W mojej wyobraźni wygląda ona troszkę jak ja tylko, że ma ciemniejsze włosy xD. Nooo i może troszkę niższa ;) . Podoba mi się bardzo to ,że nosi stare trampki, uwielbiam to : D. W drugiej części troszkę mnie irytowała, bo nie potrafiła dobrze zdecydować czego chce , a przynajmniej ja miałam takie odczucia. Cały czas liczyła na innych.
_________________
"a pozytywka wciąż tęsknie tańczyła dźwiękiem"
 
 
 
Kinia;) 



Dołączyła: 01 Cze 2011
Posty: 1050
Wysłany: 2012-03-04, 11:37   

Lena nie wywarła na mnie jakoś szczególnie dobrego wrażenia, bo stale narzekała i psuła Ethan'owi humor tym ciągłym przypominaniem mu, że być może nie długo stanie się tą całą istotą ciemności. Irytowało mnie to jej pesymistyczne podejście do życia i świata. Zawsze wysnuwała najczarniejsze scenariusze i uciekała przed każdą przeciwnością. Taka brzydko powiem, ofiara losu.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama